Zostava CrossFit Maxi

Výrobca: Outdoor fitness Body works

Kód produktu: BW(SW)03

Dostupnosť: Na objednávku

Cena: 8 500,00€

Dostupné možnosti

* Farba:

Zostava Maxi je zameraná na silové cvičenia, koordináciu, zlepšuje fyzickú zdatnosť. Druh pohybu, počet opakovaní a stupeň obtiažnosti závisí od cvičenca. Zostava zameraná na celé telo, nielen an hornú časť tela.Zostava zaberá cca 8,6 x 8,4 m. K zostave je potrebné dotvoriť dopadové plochy ako napríklad gumové dlažby. štrk, piesok, ... V prípade záujmu vás vypracujeme komplet cenovú ponuku.

Materiál: celokovová, nosné pylóny priemer 89 mm.

Kategória zariadenia: budovanie svalov, motorická koordinácia, lepšia fyzická kondícia

Počet stanovísk: 16

Twister
Stanovisko na kľuky
Bradlá
Hrazda na rozcvičenie (2 stanoviská)
Vrece 
Gymnastické kruhy (2 stanoviská)
Šikmá lavička (2 stanoviská)
Hrazda (2 stanoviská)
Bradlá progresívne (2 stanoviská)
Lano
Cross rebrík

Úroveň obtiažnosti cvičenia: stredné až ťažké

Poznámky: Cvičenie vlastnou váhou

Rozmer: cca 8,6 x 8,4 m, bezpečnostná plocha cca 11,6 x 11,4 m


Zostavy CROSSFIT sú univerzálne zostavy určené na silový tréning brušákov, kľukov, naťahovanie svalov. Precvičujú všetky hlavné svalové skupiny. Tento typ tréningu, na čerstvom vzduchu, je stále viac populárnejší. 

Zostavy sú určené pre mladých užívateľov, ktorí cvičia každý deň. Ako aj pre začiatočnikov, pretože cvičenie môžete prispôsobíť svojim schopnostiam. Sami si určíte počet opakovaní, intenzitu a tempo.  

Zostavy CROSSFIT sú zložené z jednotlivých komponentov. Každá časť plní svoju funkciu v cvičebnom pláne cvičiaceho. Nájdete tu obľúbené bradlá, hrazdu, lavičku, rebrinu i ďalšie klasické cvičebné komponenty.

Zariadenie:  Zariadenie je vyrobené z ocele a ošetrené epoxidovou práškovou farbou, ktorá je ideálna pre vonkajšie použitie - odolná voči UV žiareniu, vode, nízkym a vysokým teplotách. Náter je odolný voči mechanickému poškodeniu a nečistotám. Je úplne bezpečný pre životné prostredie. Zariadenia sú k dispozícii v rôznych farebných variantoch (podľa RAL), v lesku. Dodávame v dvoch štandardných kombináciách farieb: zelená (RAL 6005) / béžová (RAL 1019) a žltá (RAL 1021) / červená (RAL 3020). Farebné prevedenie je možné meniť za príplatok 5% k cene produktu. 

Inštalácia: Montáž je vykonaná pomocou betónových základov, ktoré sú aspoň 30 cm pod povrchom v súlade s STN EN 1176-1 : 2009. Montáž je súčasťou dodávky a je zdarma.

Normy: Zariadenie je vyrobené na základe STN ISO 20957 a STN EN 1176. 

Záruka: Štandardná záruka je 24 mesiacov na zariadenie a montáž.

Doba dodania: 4 týždne, o možnom termíne realizácie informujeme zákazníka. 

Cena dopravy je stanovená na 100 €, môže sa meniť v závislosti od výšky objednávky. Každý zákazník bude informovaný individuálne. 

Technické informácie na stiahnutie

 

 

 

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: