Dodacie podmienky e-shopu www.seniorfitness.sk

Dodacie podmienky internetového obchodu www.seniorfitness.sk

 

Dodacia lehota:

Každý produkt má v internetovom obchode www.seniorfitness.sk vyznačenú dostupnosť.

-           NA SKLADE – dodávame do 2-3 pracovných dní

-           NA EXTERNOM SKLADE – dodávame do 5-6 pracovných dní

-           NA OBJEDNÁVKU – býva označený tovar s vyššou dodacou lehotou, o ktorej budeme zákazníka telefonicky alebo mailom informovať a ak si aj tovar objednal a nebude s touto súhlasiť má právo od objednávky odstúpiť.

 

V prípade, že nebude možné objednávku vybaviť alebo niektorý tovar nebude skladom, budeme Vás o tejto skutočnosti informovať telefonicky alebo mailom. Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časť v týchto prípadoch: tovar sa už nevyrába alebo už nedodáva, alebo sa výrazným spôsobom zmenila cena tovaru alebo je dlhodobo objednaný výrobok nedostupný. V prípade, že táto situácia nastane, predávajúci bude kontaktovať kupujúceho za účelom dohody o ďalšom postupe.

Doprava tovaru:

-           OSOBNÝ ODBER v predajni je možný len na adrese kancelárie HEBI VITAL s.r.o, Družstevná 367 (budova OcÚ), 972 12 Nedožery – Brezany, informácie na tel. čísle 0948 185 340, 0948 185 405.

-           EXPRESNÁ SLUŽBA podľa hmotnosti tovaru - objednaný tovar zasielame prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. Kuriérska spoločnosť dovezie tovar k prvým uzamykateľným dverám (prípadne k bráne)! Čas dovozu nie je možné stanoviť v objednávke, je možné dohodnúť sa s prepravcom. Dodanie zásielky sa realizuje v čase od 8:00 - 17:00 v dňoch pondelok - piatok (mimo dní pracovného pokoja), kuriérska spoločnosť Vám dovezie tovar do 48 hodín od prevzatia tovaru ku konečnému spotrebiteľovi. 

Pri prevzatí skontrolujte, či nie je obal výrobku poškodený. Pokiaľ obal bude javiť známky poškodenia (napr. bude roztrhnutý, rozlepený a pod.), tovar nepreberajte alebo prevezmite s výhradou. V prípade, že Vám príde tovar poškodený alebo neúplný máte právo reklamovať prepravu u kuriérskej spoločnosti. K tomu je potrebné hneď pri preberaní spísať reklamáciu s prepravcom a ponechať si kópiu reklamácie. Oznámte vzniknutú udalosť našej spoločnosti, inak považujeme zásielku za doručenú bezchybne.

Podmienky prepravy:

•           platba dobierkou prebieha v hotovosti kuriérovi, kuriér Vám vystaví doklad o zaplatení

•           pri nezastihnutí Vás bude kontaktovať kuriérska spoločnosť a dohodne nový termín dodania

 

Cenník prepravy:

Do 5 kg                       4,90 €

5,1-10 kg                    7,90 €

10,1-30 kg                  15 €

30,1-100 kg                20 €

Nad 100 kg                 100 €

 

UPOZORNENIE: K príplatkom môže dôjsť ak pôjde o nadrozmerné prípadne inak komplikované doručenie tovaru, o čom budeme zákazníka telefonicky alebo mailom informovať. Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časť pokiaľ kupujúci nebude súhlasiť s príplatkom.

 

V Pravenci 1. júla 2014                                                                                

Bibiána Lajčiaková, konateľ spoločnosti