Kolesá malé - TAJ-CHI, 1 stanovisko

Výrobca: Outdoor fitness Body works

Kód produktu: BW(E)14-1

Dostupnosť: Na objednávku

Cena: 750,00€

Dostupné možnosti

* Farba:

Posilňovanie v stojacej polohe, 1 stanovisko. Vyrába sa aj vo variácii 2 stanoviská.

Kategória zariadenia: Rozcvičenie.

Vlastnosti a funkcie: Aktivuje kĺby: zápästie, lakte, ramená a boky, posilňuje ich a zlepšuje ich pružnosť. 

Inštrukcia cvičenia: Postavte sa čelom k zariadeniu. Chyťte sa oboma rukami za držadlá a otáčajte kolesá v rovnakom čase v rovnakom alebo opačnom smere.

Úroveň obtiažnosti cvičenia: ľahké

Rozmery zariadenia: 1 190 x 620 x 1 400 mm

Poznámka: Cvičenie vlastnou váhou


Naše zariadenia sú navrhnuté tak, aby ich mohli bezpečne používať deti vo veku od 14 rokov, mladí ľudia i staršie osoby. Maximálna hmotnosť cvičenca je 120 kg. Sú vhodné pre skúsených nadšencov fyzickej aktivity, rovnako ako ľudí, ktorí nikdy nemali kontakt s cvičebnými strojmi, ktoré sa nachádzajú v tradičných telocvičniach. Používanie zariadenia je príjemné, efektívne a nepredstavuje riziko zranenia. 

Zariadenie:  Zariadenie je vyrobené z ocele a ošetrené epoxidovou práškovou farbou, ktorá je ideálna pre vonkajšie použitie - odolná voči UV žiareniu, vode, nízkym a vysokým teplotách. Náter je odolný voči mechanickému poškodeniu a nečistotám. Je úplne bezpečný pre životné prostredie. Zariadenia sú k dispozícii v rôznych farebných variantoch (podľa RAL), v lesku. Dodávame v dvoch štandardných kombináciách farieb: zelená (RAL 6005) / béžová (RAL 1019) a žltá (RAL 1021) / červená (RAL 3020). Farebné prevedenie je možné meniť za príplatok 5% k cene produktu. 

Inštalácia: Montáž je vykonaná pomocou betónových základov, ktoré sú aspoň 30 cm pod povrchom v súlade s STN EN 1176-1 : 2009. Montáž je súčasťou dodávky a je zdarma.

Normy: Zariadenie je vyrobené na základe STN ISO 20957 a STN EN 1176. 

Záruka: Štandardná záruka je 24 mesiacov na zariadenie a montáž.

Doba dodania: 4 týždne, o možnom termíne realizácie informujeme zákazníka. 

Cena dopravy je stanovená na 100 €, môže sa meniť v závislosti od výšky objednávky. Každý zákazník bude informovaný individuálne. 

Technické informácie na stiahnutie

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: