O nás

Spoločnosť HEBI VITAL sa zaoberá pomôckami, ktoré výrazne prispievajú k aktívnemu starnutiu, k zlepšovaniu fyzickej a mentálnej kondície. Našou hlavnou témou je starostlivosť o telo a myseľ v každom veku a pre každého. Prinášame vám výrobky pre zdravých, telesne a zdravotne postihnutých, pre ľudí v produktívnom veku a seniorov, jednoducho pre každého. Každodenné používanie pomôcok napomáha efektívne udržiavať telo a myseľ v dobrej kondícii, ako aj odľahčovať ošetrovateľov pri práci s pacientmi.

Ako starneme, aktívny životný štýl je oveľa dôležitejší ako inokedy. Pravidelné cvičenie môže pomôcť zvýšiť energiu, udržať si svoju nezávislosť a upravovať príznaky choroby či bolesť. Cvičenie môže dokonca zvrátiť niektoré príznaky starnutia. A nie je dobré len pre vaše telo, je to tiež vhodné pre vašu myseľ, náladu a pamäť. Či už ste celkovo zdravý, alebo s istými obmedzeniami, existuje veľa spôsobov, ako byť viac aktívny, sebavedomý a s dobrou kondíciou.

S pribúdajúcim vekom, môže byť problém pri spustení alebo udržiavaní pravidelného cvičenia. Môže Vás odradiť choroba, prebiehajúci zdravotný problém, alebo obavy zo zranenia či pádu. Alebo ste nikdy predtým necvičili a neviete, kde začať. Alebo si snáď myslíte, že ste príliš starý alebo slabý. Alebo že cvičenie je nuda, alebo jednoducho nie je pre Vás. Tieto dôvody je potrebné brať s nadhľadom. V každom veku je veľa dôvodov, prečo ísť ďalej. Cvičenie môže povzbudiť náladu, pomôcť zbaviť sa stresu a zlepšiť celkový pocit pohody. V skutočnosti je cvičenie kľúčom k udržaniu silného, energického a zdravého tela a mysle. A to môže byť aj zábavné.

Bez ohľadu na váš vek alebo aktuálnu fyzickú kondíciu, môžete ťažiť z cvičenia. Nevyžadujú sa namáhavé cvičenia alebo výlety do posilňovne. Je to o pridaní pohybu a činnosti do vášho života. Či už ste celkovo zdravý alebo s obmedzeniami existuje mnoho spôsobov, ako ľahko udržať vaše telo v pohybe a zlepšiť svoje zdravie.

 

... vitalita v každom veku ...