Číselné krížovky MAXI 6x

Kód produktu: PC-CKM

Dostupnosť: Skladom

Cena: 11,60€

Dvojmesačník určený všetkým milovníkom číselných švédskych krížoviek, ktorý dopĺňa slovenský krížovkársky trh. Formát A4. Na 40 stranách vám prinášame číselné krížovky, ktoré preveria vaše logické uvažovanie. 

Predplatné časopisu môže byť skvelým darčekom pre Vašich blízkych. V prípade, ak objednávate predplatné pre seba, uveďte dodaciu aj fakturačnú adresu rovnakú. Ak chcete predplatné darovať, ako dodaciu adresu uveďte adresu, kam majú byť časopisy doručované. Ročné predplatné môžete zakúpiť kedykoľvek aj počas roka, zakúpením ročného predplatného získate 6 za sebou idúcich vydaní, teda nie je viazané za začiatok kalendárneho roka.  Tento produkt je možné zakúpiť len bankovým prevodom! V prípade, že to nie je možné, uveďte informáciu v poznámke.

K cene predplatného účtujeme cenu za ochranu zásielky. Ochranou zásielky sa rozumie zabalenie časopisu do ochrannej priehľadnej fólie, ktorá slúži na ochranu časopisu proti nevhodným poveternostným podmienkam (dážď, sneh),  proti strate príloh, darčekov a iných vkladov. Paušálny poplatok za ochranu zásielky na celé predplatiteľské obdobie (rok, polrok, štvrťrok) je 2,70 € na jeden produkt vrátane DPH. Každý titul je zasielaný jednotlivo, poplatok sa preto účtuje ku každému objednanému titulu samostatne. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: