Seniorské osemsmerovky 6x

Kód produktu: PC-SOSM

Dostupnosť: Skladom

Cena: 5,70€

Ročné predplatné - 6 čísel, formát A5, 32 strán. Vyskúšajte ľahké, prehľadné a s veľkými písmenami Seniorské osemsmerovky, kde určite nebudete potrebovať okuliare. Precvičíte si pamäť, vedomosti, sústredenosť a vytrvalosť. Lúštením osemsmeroviek si prirodzene obnovíte slovnú zásobu. 

Ročné predplatné časopisu môže byť skvelým darčekom pre Vašich blízkych. V prípade, ak objednávate predplatné pre seba, uveďte dodaciu aj fakturačnú adresu rovnakú. Ak chcete predplatné darovať, ako dodaciu adresu uveďte adresu, kam majú byť časopisy doručované. 

K cene predplatného účtujeme cenu za ochranu zásielky. Ochranou zásielky sa rozumie zabalenie časopisu do ochrannej priehľadnej fólie, ktorá slúži na ochranu časopisu proti nevhodným poveternostným podmienkam (dážď, sneh),  proti strate príloh, darčekov a iných vkladov. Paušálny poplatok za ochranu zásielky na celé predplatiteľské obdobie (rok, polrok, štvrťrok) je 0,50 € na jeden produkt vrátane DPH. Každý titul je zasielaný jednotlivo, poplatok sa preto účtuje ku každému objednanému titulu samostatne. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: