Scitec Nutrition Creatine Monohydrate 100%

Výrobca: Scitec Nutrition

Kód produktu: SC001

Dostupnosť: Skladom

Cena: 8,90€

Dostupné možnosti

* Váha:

Creapure kreatín-monohydrát

Je kreatín najvyššej čistoty. Kreatín je organická kyselina nachádzajúca sa v ľudskom tele, ktorá pomáha zásobovať svaly energiou a tým zvýšiť ich výkon, silu, objem a nárast svalovej hmoty. Kreatín možno prijímať v menších množstvách z potravy (najmä v červenom mäse a rybách) alebo pomocou doplnkov výživy, kde je ho podstatne viac a ktoré sú určene najmä pre športovcov. 

 

Creapure kreatín-monohydrát

Je kreatín najvyššej čistoty. Kreatín je organická kyselina nachádzajúca sa v ľudskom tele, ktorá pomáha zásobovať svaly energiou a tým zvýšiť ich výkon, silu, objem a nárast svalovej hmoty. Kreatín možno prijímať v menších množstvách z potravy (najmä v červenom mäse a rybách) alebo pomocou doplnkov výživy, kde je ho podstatne viac a ktoré sú určene najmä pre športovcov. V dnešnej dobe je kreatín veľmi populárny a u väčšiny športovcov a kulturistov patrí medzi neodmysliteľné doplnky výživy pri budovaní svalovej hmoty, sily alebo objemu. Najrozšírenejšou formou kreatínu je tzv. Kreatín monohydrát. Kreatín je veľmi vhodný aj pre vegetariánov, vzhľadom na to, že nekonzumujú mäso a teda ich množstvo kreatínu v tele je nižšie. Užívanie kreatinu zabezpečuje zvýšenie energie a sily . Kreatin pomáha budovať kvalitnú svalovú hmotu.Dávkovanie: 1 dávka 5 g = 1 čajová lyžička

Zloženie:

Kreatín monohydrát.

Upozornenie:

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Produkt sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste.

Alergénové upozornenieVyrábané v podniku, ktorý spracúva mlieko, sóju, vaječné bielka, lepok a arašidy.

 

 

Veľkosť jednej dávky:5 g

Kreatín monohydrát 5 000 mg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: