Hyperextenzná lavička, 1 stanovisko

Výrobca: Outdoor fitness Body works

Kód produktu: BW(E)24-1

Dostupnosť: Na objednávku

Cena: 645,00€

Dostupné možnosti

* Farba:

Posilňovanie, 1 stanovisko.

Kategória zariadenia: Budovanie svalov

Vlastnosti a funkcie: Posilňuje svaly pliec, brucha, chrbta a nôh.  

Inštrukcia cvičenia: Postavte sa čelom ku opierkam. Členky si zaprite o spodné opierky a bedrá oprite o horné. Držte ruky na prsiach alebo za hlavou. Počas vykonávania cviku sa ohýnate v oblasti pása pričom stále pozeráte pred seba. Začínajte trénovať s rukami opretými v oblasti hrudníka. Čím vyššie budete ruky počas tréningu udržiavať (za hlavou) tým bude cvik pre vás náročnejší a viac zaťažíte oblasť spodného chrbta. Dbajte na to, aby ste počas cvičenia mali stále vystretý chrbát a cvik vykonávajte v pomyselnej rovnej línii. Nenakláňajte sa do strán. Nepoužívajte kmitavé pohyby a nevykonávajte pohyb nad hornú krajnú polohu (nezakláňajte sa) - trpia platničky.

Úroveň obtiažnosti cvičenia: stredné až ťažké

Rozmery zariadenia: 940 x 870 x 920 mm

Poznámky: Cvičenie vlastnou váhou


Naše zariadenia sú navrhnuté tak, aby ich mohli bezpečne používať deti vo veku od 14 rokov, mladí ľudia i staršie osoby. Maximálna hmotnosť cvičenca je 120 kg. Sú vhodné pre skúsených nadšencov fyzickej aktivity, rovnako ako ľudí, ktorí nikdy nemali kontakt s cvičebnými strojmi, ktoré sa nachádzajú v tradičných telocvičniach. Používanie zariadenia je príjemné, efektívne a nepredstavuje riziko zranenia. 

Zariadenie:  Zariadenie je vyrobené z ocele a ošetrené epoxidovou práškovou farbou, ktorá je ideálna pre vonkajšie použitie - odolná voči UV žiareniu, vode, nízkym a vysokým teplotách. Náter je odolný voči mechanickému poškodeniu a nečistotám. Je úplne bezpečný pre životné prostredie. Zariadenia sú k dispozícii v rôznych farebných variantoch (podľa RAL), v lesku. Dodávame v dvoch štandardných kombináciách farieb: zelená (RAL 6005) / béžová (RAL 1019) a žltá (RAL 1021) / červená (RAL 3020). Farebné prevedenie je možné meniť za príplatok 5% k cene produktu. 

Inštalácia: Montáž je vykonaná pomocou betónových základov, ktoré sú aspoň 30 cm pod povrchom v súlade s STN EN 1176-1 : 2009. Montáž je súčasťou dodávky a je zdarma.

Normy: Zariadenie je vyrobené na základe STN ISO 20957 a STN EN 1176. 

Záruka: Štandardná záruka je 24 mesiacov na zariadenie a montáž.

Doba dodania: 4 týždne, o možnom termíne realizácie informujeme zákazníka. 

Cena dopravy je stanovená na 100 €, môže sa meniť v závislosti od výšky objednávky. Každý zákazník bude informovaný individuálne. 

Technické informácie na stiahnutie

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: