Akcia 264 cvičení na velkém míči + Lopta Fitball III - Gymnastická lopta 65 cm vrátane pumpičky

Výrobca: Grada Publishing, a.s.

Kód produktu: aGR6981

Dostupnosť: Info v obchode

Cena: 23,50€

Autor                       Jarkovská Helena
Formát / strán:         167x240 cm, 208 strán
Dátum vydania:        15.8.2011
Vydanie                    české

Po veľkom úspechu prvej knihy o cvičenie na veľkej lopte autorka vybrala a usporiadala 264 cvikov vhodných pre posilňovanie problémových partií a preťahovanie skrátených svalov. Jednotlivé cviky sú usporiadané podľa zaťažovaných partií tela a vytvárajú tak veľmi prehľadný a dobre využiteľný zásobník pre všetkých, ktorí chcú cvičiť doma, ale aj pre inštruktorky fitnes, trénerov a rehabilitačných pracovníkov. Veľký gymnastická lopta je ideálnym balančnom náčiním, ktoré vás donútia rozvíjať všetky pohybové schopnosti, najmä pohyblivosť, koordináciu a rovnováhu. Cvičenie zvládne každý bez rozdielu veku a je určené aj tým, ktorí majú v dôsledku ochabovanie svalstva problémy nielen s chrbtom.

Lopta Fitball III - Gymnastická lopta 65 cm vrátane pumpičky

farba   -  modrá 65cm

Systém ANTI-BURST - v prípade prepichnutie alebo pretlaku lopty dochádza k pomalému uvoľňovaniu vzduchu. Elastický materiál, vysokej kvality zaručuje dlhú životnosť lopty. 
Fitlopta sa hodí k cvičenie kdekoľvek a odporúča sa pre každého. Vhodná pre cvičenie na doma ik rehabilitácii. Cvičenie na lopte pozitívne ovplyvňuje fyzickú kondíciu, pomáha pri redukcii telesných tuku. Lopta má svoje využitie aj do kancelárskych priestorov: sedenie na gymnastickej lopte, pri práci s počítačom, napomáha dosiahnutie správnej polohy tela. Vďaka neustálemu balansovaniu, kedy sa užívateľ snaží udržať rovnováhu tela, predchádza bolestiam chrbta a deformácii chrbtice. 
Vhodná k mnohostrannému športovému, relaxačnému, rehabilitačnému aj zábavnému využitiu. 
Výber gymnastickej lopty by mal zodpovedať výške svojho budúceho majiteľa. 
Fitloptu vyberajte podľa jej priemeru, ktorý musí zodpovedať výške cvičenca. 

POŠTOVNÉ A BALNÉ NEÚČTUJEME!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: