Bradlá / Hrazda - KOMBI

Výrobca: Outdoor fitness Body works

Kód produktu: BW(ELK)04

Dostupnosť: Na objednávku

Cena: 1 190,00€

Dostupné možnosti

* Farba:

Kombinácia zariadení BW(E)13-1 a BW(E)18-1 - ekonomicky výhodná cena

Bradlá: Posilňovanie v stojacej polohe, jednostranné. Vyrába sa aj vo variácii obojstranné. 

Kategória zariadenia: Budovanie svalov. 

Vlastnosti a funkcie:  Posilňuje dolné brušné svaly a svaly paží

Inštrukcia cvičenia: Variant 1: Vyťahovanie nôh: Oprite sa rukami chrbtom k zariadeniu. Nohy pritiahnite k bruchu tak, aby vznikom pravý uhol. Vydržte chvíľu. Nohy uvoľnite a postavte sa. Cvičenie opakujte.

                                 Variant 2: Kľuky: Oprite sa rukami o zadiadenie, vytlačte sa hore, ruky si vystreté. Pomaly sa spúšťajte dole a vytláčajte hore. Cvičenie opakujte.

Úroveň obtiažnosti cvičenia: stredné až ťažké

Rozmery zariadenia: 520 x 980 x 1 700 mm

Poznámky: Cvičenie vlastnou váhou


Hrazda: Posilňovanie v stojacej polohe, 1 stanovisko. 

Kategória zariadenia: Budovanie svalov.

Vlastnosti a funkcie:  Posilňuje horné chrbtové svaly, ramenné svaly a paže. 

Inštrukcia cvičenia: Chyťte sa držadiel oboma rukami. Vytiahnite telo tak, aby ste zdvihli bradu nad ruky. Pomaly klesajte. Cvičenie opakujte. 

Úroveň obtiažnosti cvičenia: stredné až ťažké

Rozmery zariadenia: 950 x 570 x 2 090 mm

Poznámky: Cvičenie vlastnou váhou


Naše zariadenia sú navrhnuté tak, aby ich mohli bezpečne používať deti vo veku od 14 rokov, mladí ľudia i staršie osoby. Maximálna hmotnosť cvičenca je 120 kg. Sú vhodné pre skúsených nadšencov fyzickej aktivity, rovnako ako ľudí, ktorí nikdy nemali kontakt s cvičebnými strojmi, ktoré sa nachádzajú v tradičných telocvičniach. Používanie zariadenia je príjemné, efektívne a nepredstavuje riziko zranenia. 

Séria KOMBINOVANÁ: Je podobne ako SÉRIA LUX vybavená pylónom medzi zariadeniami. V pylóne je umiestnená informačná tabuľa z pozinkovaného oceľového plechu s hrúbkou 1,5 mm. Tabuľa informuje o funkciách cvičebných zariadení. Zariadenia nie sú rovnaké, zariadenia ŠTANDARDNÉ sa môžu kombinovať . Táto séria prináša variabilitu do vášho výberu. Navrhnite si vlasnú kombináciu. Na vyžiadanie vám zašleme cenovú ponuku.

Zariadenie:  Zariadenie je vyrobené z ocele a ošetrené epoxidovou práškovou farbou, ktorá je ideálna pre vonkajšie použitie - odolná voči UV žiareniu, vode, nízkym a vysokým teplotách. Náter je odolný voči mechanickému poškodeniu a nečistotám. Je úplne bezpečný pre životné prostredie. Zariadenia sú k dispozícii v rôznych farebných variantoch (podľa RAL), v lesku. Dodávame v dvoch štandardných kombináciách farieb: zelená (RAL 6005) / béžová (RAL 1019) a žltá (RAL 1021) / červená (RAL 3020). Farebné prevedenie je možné meniť za príplatok 5% k cene produktu. 

Inštalácia: Montáž je vykonaná pomocou betónových základov, ktoré sú aspoň 30 cm pod povrchom v súlade s STN EN 1176-1 : 2009. Montáž je súčasťou dodávky a je zdarma.

Normy: Zariadenie je vyrobené na základe STN ISO 20957 a STN EN 1176. 

Záruka: Štandardná záruka je 24 mesiacov na zariadenie a montáž.

Doba dodania: 4 týždne, o možnom termíne realizácie informujeme zákazníka. 

Cena dopravy je stanovená na 100 €, môže sa meniť v závislosti od výšky objednávky. Každý zákazník bude informovaný individuálne. 

Technické informácie na stiahnutie

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: