Jóga, dech a meditace

Výrobca: Grada Publishing, a.s.

Kód produktu: GR69027

Dostupnosť: Na externom sklade

Cena: 12,56€

Stratený a nájdený v Indii
Autor:                     Krejčík Václav
Formát:                  16 × 24 cm
Počet strán:           168 strán
Dátum vydania:      23.02.2015
 

Bolo to na jazyku a v srdci. Potreboval som sa zo všetkého vypísať, možno vyspovedať. Je to radostné i smutné, je to môj pocit. Intímny pohľad do duše zapadnutiu v životných situáciách severnej Indie. Emócie, pády, vzostupy a vnútorný dialóg odhaľujúce strachy, silu ega a spontánnu radosť. Od tvrdého obalu úsmevu k jemnej vibrujúcej radosti. Cestopis pojednávajúci nielen o geografii Indie, ale predovšetkým cestopis popisujúci úzke a kľukaté cesty dovnútra seba samého. Život až na pomyselnom dne, kedy sa musíte pozrieť sami sebe do očí a nájsť pokoru a úsmev. Pre mňa absolútne neplánované a nečakané odhalenie, ako stojím nahý a vidím sa v situáciách, ktoré na mňa v Indii čakajú. Na kurze jogy a v bežnom indickom živote bez komfortnej zóny a vymožeností. To je môj príbeh a moje veľké precitnutie a objatie seba samého! 

Všetko sprevádzajú jogové techniky pre cca 30-minútovú domácu prax - pránájáma, meditácia, krije, zostavy a tipy pre rozprúdenie a expanziu životnej sily.


O autorovi

Václav Krejčík 
Inštruktor powerjogy a jogy, ktorého záujem o jogu je založený na slobode a neobmedzenosti. Má rád powerjogu, hathajogu a jogovú terapiu, a keby nemusel používať rozlišovacie slovíčka pred alebo za slovom joga, bol by najradšej. 
Športovú kariéru začal v roku 1993, kedy sa stal majstrom republiky v športovom aerobiku. V roku 2003 otvoril svoje jogové centrum v Prahe, založil Power Yoga Akadémiu a je spoluvydavateľom časopisu o joge JÓGA DNES. V tom istom roku sa stal vicemajstrom sveta vo fitness tímoch. 
Jeho životom sa sa tiahne šport už od detstva. Atletika, gymnastika, tanec, ktoré sa postupne premenili v aerobik a fitness. Vo chvíli, keď opustil pódia s aerobikom, objavil powerjogu, ktorej je verný už 14 rokov. 
V roku 2014 absolvoval okrem mnohých svojich medzinárodných certifikácií v joge aj 200hodinový kurz pre učiteľov jogy v Indii a splnil si tak sen. Zažiť Indiu v jej rýdzosti.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: