Divoký pomaranč - esenciálny olej 15ml

Výrobca: dōTERRA

Kód produktu: DT60204655

Dostupnosť: Skladom

Cena: 14,40€

Divoký pomaranč, za studena lisovaný z pomarančových šupiek, vynikajúco revizalizuje a energizuje. Bežne sa tiež používa ako efektívny nástroj na pozdvihnutie nálady, a tiež aromaticky kvôli svojej nádhernej citrusovej vôni. Na aromatické, masážne, alebo vnútorné použitie.

 

(Antiseptický, Antibakteriálny, Povzbudzujúci, Podpora imunitného systému, Proti stresový, Antioxidant, Protizápalový, Podpora tráviaceho systému, Upokojujúci).
 
Wild Orange ponúka jednu z najdynamickejších vôní z éterických olejov. Kombinácia osvedčených antifungálnych (hubových), antibakteriálnych a antidepresívnych vlastností z neho robí jeden z najsilnejších a najaromatickejších olejov ktoré sa používajú. Je vynikajúci pre dezinfekciu a zabíjanie plesní a choroboplodných zárodkov, a zároveň zmierňuje stres. Pôsobí povzbudzujúco a povznášajúco a zároveň upokojujúco. Používa sa pri liečení anorexie, a tiež ako prostriedok pri liečbe rakoviny. Dôrazne sa odporúča použiť v skorých štádiách chrípky a prechladnutia. Okrem toho je olej protizápalový, silný antioxidant, dobrý na plynatosť v črevách alebo uvoľnenie koliky, a celkovú podporu tráviaceho systému. dōTERRA Wild Orange je z botanického rodu Rutaceae, pestované v Dominikánskej republike, olej sa lisuje z kôry tohto ovocia.
 
Pri problémoch:
Pozdvihnutie nálady a prílev energie
Antiseptický
Podpora imunitného systému
Trávenie a plynatosť
Protiplesňový
Bronchitída
Obezita
Vrásky
Hojenie tkanív
 
 
Typické aplikácie:
 
Aromatický – Difúzny wild Orange vám umožní vychutnať si neuveriteľnú arómu, zatiaľ čo dezinfikuje a zabíja baktérie. Je to vynikajúci olej pri dlhých cestách v aute. Wild Orange je certifikovaný FDA ako GRAS. Použite lokálne pre upokojujúcu, alebo osviežujúcu masáž, môžete pár kvapiek aplikovať na obliečky alebo ako voňavý sprej v kúpeľniach a kuchyniach.
 
Na telo – Môže sa naniesť priamo na pokožku a masírovať. Pre citlivú pokožku sa zriedi s kvalitným olejom (olivový, kokosový, atď.). Nanáša sa priamo na miesto postihnutia, alebo na spodok nohy na „podušku“ pod prstami, na zátylok, na ruky atď.
Vie pôsobiť proti bolestiam svalov. Použitie v kombinácii s olejom na upokojenie bolesti bruška u malých detí, alebo lokálne na masáž v raných fázach prechladnutia.
 
Vnútorne – môže sa užívať vnútorne s jedlom či nápojom, alebo v gélových kapsliach. 1 alebo 2 kvapky vo vode pôsobí ako diuretikum, je veľmi užitočný pri zabezpečení rovnováhy zadržania vody v tele, napomáha pri obezite a detoxikácii v tele. Tiež sa osvedčil pri pálení záhy. Aplikujeme 1-2 kvapiek do ¼ šálky vody.
 
 
Opatrenie:
Olej je možné použiť tak často ako treba, aj každých 20 minút. Pre oslabenie účinku sa olej zrieďuje s iným kvalitným olejom, pre umocnenie účinku sa zrieďuje s vodou. Na použitie stačí jedna kvapka. Môže reagovať na slnečné alebo UV žiarenie. Pri použití látok s fotosenzibilným účinkom počkajte minimálne šesť hodín pred vystavením pokožky na UV žiarenie. Čím silnejšie a dlhšie UV žiarenie, tým by mala byť doba čakania dlhšia.

 

Wild Orange – Essential Oil 15ml 

Obsah: 15 ml


Čo by ste mali vedieť o esenciálnych olejoch dōTERRA:

ČO SÚ ESENCIÁLNE OLEJE?

Prírodné aromatické zložky z rastlín
Získavajú sa parnou destiláciou alebo lisovaním za studena
Sú účinné, bezpečné bez vedľajších účinkov

AKO SA POUŽÍVAJÚ?
Esenciálne oleje je možné používať tromi spôsobmi –  aromaticky, masážne alebo vnútorne.
Aromaticky
Tieto oleje niekedy nazývame aj aromatické (známa je metóda  aromaterapia), pripadne sa nazývajú aj éterické oleje. Tieto esenciálne oleje  je možné inhalovať (napr. rozotrieť kvapku oleja na rukách a priložiť obe ruky k nosu) alebo rozptýliť (napríklad kvapkou v odparovači na radiátore)  pričom:
–          Ovplyvňujú náladu
–          Otvárajú dýchacie cesty
–          Čistia prostredie (zabíjajú patogény zo vzduchu)

Masážne
Aplikujte priamo na kožu pre systemické alebo lokalizované účinky

Vnútorne
dōTERRA esenciálne oleje sú oleje Čistej certifikovanej terapeutickej triedy (CPTG) to znamená, že je možné ich použiť aj vnútorné a to:
–          V prázdnej kapsuli
–          Pod jazyk
–          V pohári vody, džúsu alebo mlieka
–          Na lyžičke s medom
 

Ďalšie užitočné informácie nájdete na www.hebivital.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: