Váhadlo

Výrobca: Outdoor fitness Body works

Kód produktu: BW(EN)02

Dostupnosť: Na objednávku

Cena: 1 120,00€

Dostupné možnosti

* Farba:

Posilňovanie určené pre cvičencov na vozíku, bezbariérový prístup.

Kategória zariadenia: Budovanie svalov / Strečing

Vlastnosti a funkcie: Posilňuje a naťahuje svaly ramien, chrbta a rúk.

Inštrukcia cvičenia: Chyťte rukami úchyty, narovnajte chrbát. Pohybuj držadlom váhadlovým pohybom raz vpravo a raz vľavo. Cvičenie opakujte.

Úroveň obtiažnosti cvičenia: ľahké

Rozmery zariadenia: 640 x 590x 1 180 mm

Poznámky: Cvičenie so závažím, hmotnosť závažia  2,5 kg.


Naše zariadenia sú navrhnuté tak, aby ich mohli bezpečne používať deti vo veku od 14 rokov, mladí ľudia i staršie osoby. Maximálna hmotnosť cvičenca je 120 kg. Sú vhodné pre skúsených nadšencov fyzickej aktivity, rovnako ako ľudí, ktorí nikdy nemali kontakt s cvičebnými strojmi, ktoré sa nachádzajú v tradičných telocvičniach. Používanie zariadenia je príjemné, efektívne a nepredstavuje riziko zranenia. 

► Upozornenie: Bezbariérové projekty sú šité na mieru pre konkrétne zariadenia. Každá zákazka je individuálna, cena sa odvíja od požiadaviek a náročnosti spracovania zákazky. V prípade záujmu vám radi poradíme a vypracujeme pre vás cenovú ponuku.

Zariadenie:  Zariadenie je vyrobené z ocele a ošetrené epoxidovou práškovou farbou, ktorá je ideálna pre vonkajšie použitie - odolná voči UV žiareniu, vode, nízkym a vysokým teplotách. Náter je odolný voči mechanickému poškodeniu a nečistotám. Je úplne bezpečný pre životné prostredie. Zariadenia sú k dispozícii v rôznych farebných variantoch (podľa RAL), v lesku. Dodávame v dvoch štandardných kombináciách farieb: zelená (RAL 6005) / béžová (RAL 1019) a žltá (RAL 1021) / červená (RAL 3020). Farebné prevedenie je možné meniť za príplatok 5% k cene produktu. 

Inštalácia: Montáž je vykonaná pomocou betónových základov, ktoré sú aspoň 30 cm pod povrchom v súlade s STN EN 1176-1 : 2009. Montáž je súčasťou dodávky a je zdarma.

Normy: Zariadenie je vyrobené na základe STN ISO 20957 a STN EN 1176. 

Záruka: Štandardná záruka je 24 mesiacov na zariadenie a montáž.

Doba dodania: 4 týždne, o možnom termíne realizácie informujeme zákazníka. 

Cena dopravy je stanovená na 100 €, môže sa meniť v závislosti od výšky objednávky. Každý zákazník bude informovaný individuálne. 

Technické informácie na stiahnutie

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: