THERA-BAND POSILŇOVACIA GUMA 5,5 m, ZELENÁ, SILNÁ

Výrobca: THERA-BAND

Kód produktu: RH50040

Dostupnosť: Na externom sklade

Cena: 19,89€

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU
Kartónové balenie obsahuje 5,5m dlhú posilňovacie gumu Thera-Band v úlohe v zelenom prevedení, ide teda o štvrtý stupeň obtiažnosti na škále farieb posilňovacích gúm Thera-Band s označením silná.
 
 
Posilňovacie gumy Thera-Band poskytujú všestranné a jednoduché riešenie pre vašu rehabilitáciu, cvičenie alebo silový tréning. Cvičenie s gumou Thera-Band zlepšujte držanie tela, rovnováhu, posilňuje svaly, minimalizuje tlak na kĺby a znižuje riziko zranenia. Posilňovacie gumy Thera-Band umožňujú jednoduchým spôsobom posilňovať oslabené svaly, uvoľňovať kontraktúry opačne posilňujúcich svalov - antagonistov. Posilňovacie gumy Thera-Band sú vhodné na cvičenie v každodennom živote a pomáhajú tak predchádzať jednostranným pohybom. Jedná sa o značkový kvalitný produkt preverený mnohými rokmi používania, ktorý je vhodný pre všetky vekové skupiny vďaka možnosti voľby záťaže / obtiažnosti. Posilňovacie guma Thera-Band je čisto prírodný produkt obsahujúci prírodný latex.
 
Thera-Band už mnoho rokov pracuje s tzv. Systémom progresívneho tréningu. Každá z ôsmich farieb gúm Thera-Band charakterizuje iný stupeň obtiažnosti a užívateľ tak môže jednoducho postupovať škálou farieb od najľahšieho stupňa (béžová) po najťažšiu (zlatá), pričom každý krok smerom nahor znamená zvýšenie ťažnej sily o 25% až po čiernu a o 40% od striebornej po zlatú.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: