SCITEC NUTRITION JUMBO, 4400g

Výrobca: Scitec Nutrition

Kód produktu: SC008

Dostupnosť: Skladom

Cena: 45,90€

Dostupné možnosti

* Príchuť:

Každý hľadá zázračný liek a zároveň ignoruje fakt, že nič nie je silnejšie ako dôsledný príjem  správneho množstva celkových kalórií a povzbudzujúcich sacharidov a bielkovín pre budovanie svalov. SCITEC JUMBO obsahuje 50 g jednej z najkvalitnejšej bielkoviny v jednej porcii.
SCITEC JUMBO ponúka  "6-CARB" zmes sacharidov, ktoré zahŕňa ovsená múka, Palatinose ™ a natívny voskový kukuričný škrob potravín. "JUMBO" extra zložka matrice poskytuje dobrú dávku  patentovaného "CREA-BOMB viaczložkového kreatínu matrix"!!

 
Vlastnosti
- nárast sily a objemu
- obsahuje kreatínový komplex
- neuveriteľné prírastky svalovej hmoty
   
 

Bolo preukázané, že ľudia majú tendenciu preceňovať svoju skutočnú spotrebu živín, keď sa snažia získať svaly. Inými slovami, jedia menej než si myslia, že potrebujú pre stabilný a významný pokrok! Každý hľadá zázračný liek a zároveň ignoruje fakt, že nič nie je silnejšie ako dôsledný príjem  správneho množstva celkových kalórií a povzbudzujúcich sacharidov a bielkovín pre budovanie svalov. SCITEC JUMBO obsahuje 50 g jednej z najkvalitnejšej bielkoviny v jednej porcii. SCITEC JUMBO je navrhnutý zo srvátkovej bielkoviny. Diétne proteíny sú zdrojom dusíka a nevyhnutných aminokyselín, ktoré telo vyžaduje pre rast a udržiavanie tkanív. Preto proteínSCITEC JUMBO prispieva k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty. Srvátková bielkovina z mlieka, je takzvaný úplný proteín, pretože poskytuje telu všetky potrebné aminokyseliny, vrátane 9 aminokyselín (tj histidín, izoleucín, leucín , lyzín, metionín, fenylalanín, treonín, tryptofán, valín), ktoré sú považované za podstatné pre život, pretože ich telo nemôže syntetizovať. Stanovenie nutričnej účinnosťi bielkovín v potrave je vo väčšine prípadov na základe odhadu, do akej miery bielkovina absorbuje a uchá dusík v tele a je schopná vyrovnať denné straty dusíka.

Užitie čistého proteínu udáva percentuálny podiel požitého dusíka, ktorý je zachovaný v tele, a biologickej hodnoty, udáva percento absorbovanej dusíka, ktorá je zachovaná. Biologická hodnota je produktom užitého čistého proteínu a stráviteľnosť. Srvátková bielkovina má dobrú stráviteľnosť a zloženie aminokyselín, a tak jej  biologická hodnota je skvelá v porovnaní s iným potravinovým zdrojov bielkovín, ako sú mäso, ryby, vajcia alebo sója. SCITEC JUMBO ponúka  "6-CARB" zmes sacharidov, ktoré zahŕňa ovsená múka, Palatinose ™ a natívny voskový kukuričný škrob potravín. "JUMBO" extra zložka matrice poskytuje dobrú dávku  patentovaného "CREA-BOMB viaczložkového kreatínu matrix"! Je vedecky dokázané, že dodávka aspoň 3g kvalitného kreatínu spôsobí výbuch krátkodobom horizonte vysokej intenzite cvičenia, ako je silový tréning a intervalové kardio. SCITEC JUMBO tiež obsahuje pridané aminokyseliny.

V "Podpornom komplexe" je pridaný  horčík v dávke, ktorá prispieva k normálnej syntéze bielkovín, k zníženiu únavy a vyčerpaniu, na normálne fungovanie nervového systému (neurotransmisie a svalovej kontrakcii, vrátane srdcového svalu), na udržanie zdravých kostí a zubov, a má úlohu v procese delenia buniek. Navyše je pridaný BioPerine®, patentovaný extrakt z čierneho korenia.

 

Nutričné hodnoty:

Veľkosť jednej dávky: (príchuť vanilka)

4 odmerky (220 g)

% DV

Počet dávok v balení: (2 860 g)

13

 

Počet dávok v balení: (4 400 g)

20

 

Počet dávok v balení: (8 800 g)

40

 

Hodnoty jednej dávky

   

Energia

3 394 kJ/808 kcal

40 %

Tuky

6,9 g

9,9 %

z toho saturované tuky

1,6 g

8 %

Sacharidy

144 g

55 %

z toho cukry

59 g

66 %

Bielkoviny

50 g

100%

Soľ

0,26 g

4,3 %

Vláknina

1 g

*

Horčík

59 mg

16 %

Draslík

365 mg

18 %

 

"6-CARB" MATRIX

149 g

*

Dextróza

   

Palatinose™ (izomaltulóza: nízky glycemický index sacharidov)

   

Ovsená múka

   

Maltodextrín

   

Fruktóza

   

Kukuričný škrob

   

 

"JUMBO" EXTRA INGREDIENT MATRIX

8803mg

*

- Proprietary CREA-BOMB multi-component creatine matrix

5610mg

 

Kreatín

4942mg

 

Kreatín monohydrát, MicronTech mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín fosfát, kreatín pyruvát

   

- HEMO-NO matrix

1056mg

 

L-Arginín Base

880 mg

 

L-Ornitín HCI

88 mg

 

Alfa-ketoglutarát vápenatý

88 mg

 

- JUMBO AMINO SELECT matrix

957 mg

 

L-Glutamín

946 mg

 

L-Alanín

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: