Rozmarínový esenciálny olej 15ml

Výrobca: dōTERRA

Kód produktu: DT30200001

Dostupnosť: Skladom

Cena: 20,00€

Starí Gréci, Rimania, Eegypťania a Hebrejci ho považovali za posvätný. Rozmarín si už po celé stáročia liečitelia ctili pre svoje použitie na trávenie a na bolesti svalov. Na aromatické, masážne alebo vnútorné použitie.

 

Éterický olej rozmarín je tradične spájaný s pamäťou a cení sa aj pre svoje konzervačné vlastnosti. Má analgetické, antiseptické, regulačné, antispasmodické a adstrigetné účinky a podporuje cirkuláciu, stimuluje mozgovú činnosť, výborne funguje proti bolestiam hlavy, duševnej únave, celulitíde, lupinám, vypadávaniu vlasov a zlej pamäti. Vhodný ako vlasový olej v kombinácii so Šalviou ľúčnou, Pačuli a Jasmínovým absolue. Tento éterický olej rozžiari a posilní ak si ním pokvapkáte hrebeň alebo drevenú kefu a prečešete vlasy. Pri použití po masáži alebo aromatikej kúpeli tiež uľaví od nachladnutia, bolestí a unaveným alebo preťaženým svalom. Ak sa pridá do masážneho oleja pomáha od reumatických a artritídnych ťažkostiach. Esenciálny olej Rozmarín vám dodá potrebné povzbudenie na celý deň. Pre posílenie pamäti je vhodné zmiešať s éterickými olejmi Citrón a Mäta prieporná a inhalovať počas učenia. 
 

Rosemary - Essential Oil 15ml 

Obsah: 15 ml


Čo by ste mali vedieť o esenciálnych olejoch dōTERRA:

ČO SÚ ESENCIÁLNE OLEJE?

Prírodné aromatické zložky z rastlín
Získavajú sa parnou destiláciou alebo lisovaním za studena
Sú účinné, bezpečné bez vedľajších účinkov

AKO SA POUŽÍVAJÚ?
Esenciálne oleje je možné používať tromi spôsobmi –  aromaticky, masážne alebo vnútorne.
Aromaticky
Tieto oleje niekedy nazývame aj aromatické (známa je metóda  aromaterapia), pripadne sa nazývajú aj éterické oleje. Tieto esenciálne oleje  je možné inhalovať (napr. rozotrieť kvapku oleja na rukách a priložiť obe ruky k nosu) alebo rozptýliť (napríklad kvapkou v odparovači na radiátore)  pričom:
–          Ovplyvňujú náladu
–          Otvárajú dýchacie cesty
–          Čistia prostredie (zabíjajú patogény zo vzduchu)

Masážne
Aplikujte priamo na kožu pre systemické alebo lokalizované účinky

Vnútorne
dōTERRA esenciálne oleje sú oleje Čistej certifikovanej terapeutickej triedy (CPTG) to znamená, že je možné ich použiť aj vnútorné a to:
–          V prázdnej kapsuli
–          Pod jazyk
–          V pohári vody, džúsu alebo mlieka
–          Na lyžičke s medom
 

Ďalšie užitočné informácie nájdete na www.hebivital.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: