On guard - ochranná zmes

Výrobca: dōTERRA

Kód produktu: DT31100805

Dostupnosť: Na objednávku

Cena: 48,00€

Použitie: baktérie, vírusy, dezinfekcia, plesne, podpora imunitného systému, zápaly, močový mechúr, žlčník, ďasná, bolesť hrdla, chrípka, strep, priedušky

Vlastnosti: ochranná zmes na podporu zdravých funkcií imunitného systému. Zmes čistých esenciálnych olejov: divoký pomaranč, klinček, eukalyptus, škorica, rozmarín. Štúdie dokázali, že citrusové oleje sú jedny z najúčinnejších prostriedkov na vírusy, baktérie a plesne. On Guard dezinfikuje prostredie, je výborný na difúzovanie. Je výborný na likvidáciu patogénnych zón a ich kontrolu, napríklad pri čistení kuchýň, kúpelní a nábytku, kde sa ľudia najčastejšie zdržiavajú. Plesne boli identifikované ako hlavný zdroj chronických respiračných ochorení, netoxický On Guard je ako stvorený na ich likvidáciu.

Možné použitia: DoTERRA On Guard sa môže užívať vnútorne. Bežne človek znesie on Guard aj ako kvapku, dve pod jazyk, avšak pre horúce vlastnosti niektorých z On Guard olejov ako škorica, alebo pri citlivých jedincoch sa odporúča dať ho do kapsule a tak prehltnúť . Kvapku On Guard naneste na niektoré z týchto miest na tele: zadnú časť krku, na hrdlo (pri bolesti hrdla), na hruď, na spodok nohy a vmasírujte, pre podporu imunity. Alebo si môžete urobiť čaj a pridať 2-3 kvapky oleja. Pri začínajúcej alebo už rozvinutej zdravotnej záležitosti použiť aj každú hodinu, najmenej 5-6 x denne. Pri zápale naneste priamo na postihnuté miesta.

Spôsob použitia:

Na telo – môže sa naniesť priamo na pokožku a vmasírovať, pri citlivej pokožke sa odporúča zriediť s kvalitným olejom (olivový, kokosový, atď.). Nanáša sa priamo na miesto postihnutia, (boľavé hrdlo, zapálený mechúr, boľavé ďasno) alebo na spodok nohy na „podušku“ pod prstami.

Vnútorne – môže sa užívať vnútorne s jedlom či nápojom, alebo v gelových kapsuliach

Aromaticky – môže sa difúzovať (rozptyľovať do vzduchu, nie vo vonnej lampe).

Poznámka: pri aplikácii oleja vyskúšajte viacero spôsobov použitia na zistenie pre Vás najlepšieho účinku. Olej je možné použiť tak často ako treba, aj každých 20 minút. Pre oslabenie účinku sa olej zrieďuje s iným kvalitným olejom, pre umocnenie účinku sa zrieďuje s vodou.

 

Onguard - 15ml


Čo by ste mali vedieť o esenciálnych olejoch dōTERRA:

ČO SÚ ESENCIÁLNE OLEJE?

Prírodné aromatické zložky z rastlín
Získavajú sa parnou destiláciou alebo lisovaním za studena
Sú účinné, bezpečné bez vedľajších účinkov

AKO SA POUŽÍVAJÚ?
Esenciálne oleje je možné používať tromi spôsobmi –  aromaticky, masážne alebo vnútorne.
Aromaticky
Tieto oleje niekedy nazývame aj aromatické (známa je metóda  aromaterapia), pripadne sa nazývajú aj éterické oleje. Tieto esenciálne oleje  je možné inhalovať (napr. rozotrieť kvapku oleja na rukách a priložiť obe ruky k nosu) alebo rozptýliť (napríklad kvapkou v odparovači na radiátore)  pričom:
–          Ovplyvňujú náladu
–          Otvárajú dýchacie cesty
–          Čistia prostredie (zabíjajú patogény zo vzduchu)

Masážne
Aplikujte priamo na kožu pre systemické alebo lokalizované účinky

Vnútorne
dōTERRA esenciálne oleje sú oleje Čistej certifikovanej terapeutickej triedy (CPTG) to znamená, že je možné ich použiť aj vnútorne a to:
–          V prázdnej kapsuli
–          Pod jazyk
–          V pohári vody, džúsu alebo mlieka
–          Na lyžičke s medom
 

Ďalšie užitočné informácie nájdete na www.hebivital.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: