Myrhový esenciálny olej 15ml

Výrobca: dōTERRA

Kód produktu: DT30160005

Dostupnosť: Na objednávku

Cena: 88,00€

Historicky sa myrha používala mnohými spôsobmi, od meditácie, až po balzamovanie v starom Egypte. Súčasní bylinkári často odporúčajú myrhu pre jej čistiace schopnosti, obzvlášť na ústa a hrdlo. Myrha je tiež skvelá na upokojenie pokožky. Na aromatické, alebo masážne použitie.

 

Myrhová miazga sa získava z konárov a vetvičiek Myrhových kríkov alebo stromov. Bol používaný ako prostriedok na riešenie celého radu infekcií vrátane lepry a syfilisu. Navyše Myrhový esenciálny olej stimuluje imunitný systém a cirkuláciu krvi, čo potom uľavuje od bolesti, znižuje opuchy a povzbudzuje regeneráciu tkaniva. DoTerra Myrhový esenciálny olej pochádza z botanickej skupiny burseraceae, ktorá sa pestuje v Etiópii.
 
 
Pri problémoch:
Kašeľ
Rezné poranenia a rany
Dermatitída
Hnačka
Zápal ďasien a ústnej dutiny
Hemoroidy
Tráviace problémy
Kožné problémy
Bolesti žalúdka
Kvasinkové infekcie
Proti zubnému kazu a ochoreniu ďasien
 
 
Typické aplikácie:
 
Aromatický – Myrhový olej prinavracia vzťah duše k jej pozemskej matke a k zemi. Či je to rozdelenie medzi dieťaťom a jeho biologickou matkou, alebo so samotnou matkou zemou. Myrha môže pomôcť preklenúť priepasť a vyliečiť narušenia. Rozdelenie, alebo nedostatok pripútania sa môže vzťahovať na adopciu, traumu pri pôrode, podvýživu, zážitky opustenia, alebo iné záležitosti z detstva. Myrha pomáha duši, aby cítila lásku a vyživujúcu prítomnosť „matky“. Podobne ako kolostrum z materského mlieka, ktoré je bohaté  na životný, myrhový olej ochraňuje ľudí pred nepriaznivými a škodlivými vplyvmi sveta. keď sa naruší napojenie matka-dieťa, duša môže stratiť svoju detskú schopnosť dôverovať. Pocity dôvery vystriedajú pocity strachu a viera, že život je nebezpečný. Myrha pomáha ľuďom, aby zanechali strach. Prostredníctvom znovu obnovenia zdravého spojenia so zemou a so svojou vlastnou matkou, myrha zažína v duši dôveru.
 
Vnútorne – 1-2 kvapky do malého množstva vody alebo agáve alebo medu sa odporúča ako riešenie na bolesti žalúdka, úľavu od kašľa a tonzilitídy (zápal mandlí).
 
Na telo – Kloktajte alebo aplikujte priamo na postihnuté miesta pri riešení problému ústnej dutiny, ďasien a hrtana. Môže byť aplikovaná priamo na kožu ako antiseptikum a ako úľava od bolesti a opuchy spojené s reznými poraneniami, ranami a modrinami. Použite lokálne na hruď pri prvých príznakoch prechladnutia a chrípky. Použite v nerozriedenej forme alebo s nosným olejom priamo na hemoroidy alebo použite do sedacieho kúpeľa.
 
 
Opatrenia:
Uschovajte mimo dosahu detí. Pri tehotenstve sa poraďte so svojim lekárom.


Myrrh - Essential Oil 15ml

Obsah: 15 ml


Čo by ste mali vedieť o esenciálnych olejoch dōTERRA:

ČO SÚ ESENCIÁLNE OLEJE?

Prírodné aromatické zložky z rastlín
Získavajú sa parnou destiláciou alebo lisovaním za studena
Sú účinné, bezpečné bez vedľajších účinkov

AKO SA POUŽÍVAJÚ?
Esenciálne oleje je možné používať tromi spôsobmi –  aromaticky, masážne alebo vnútorne.
Aromaticky
Tieto oleje niekedy nazývame aj aromatické (známa je metóda  aromaterapia), pripadne sa nazývajú aj éterické oleje. Tieto esenciálne oleje  je možné inhalovať (napr. rozotrieť kvapku oleja na rukách a priložiť obe ruky k nosu) alebo rozptýliť (napríklad kvapkou v odparovači na radiátore)  pričom:
–          Ovplyvňujú náladu
–          Otvárajú dýchacie cesty
–          Čistia prostredie (zabíjajú patogény zo vzduchu)

Masážne
Aplikujte priamo na kožu pre systemické alebo lokalizované účinky

Vnútorne
dōTERRA esenciálne oleje sú oleje Čistej certifikovanej terapeutickej triedy (CPTG) to znamená, že je možné ich použiť aj vnútorné a to:
–          V prázdnej kapsuli
–          Pod jazyk
–          V pohári vody, džúsu alebo mlieka
–          Na lyžičke s medom
 

Ďalšie užitočné informácie nájdete na www.hebivital.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: