Kasia esenciálny olej 15ml

Výrobca: dōTERRA

Kód produktu: DT60205774

Dostupnosť: Na objednávku

Cena: 25,70€

Kasia, blízka príbuzná škorice, stojí za povšimnutie kvôli svojej nádhejnej vôni. Kasia, ktorá sa spomína aj v Starom zákone sa už používa tisícky rokov pre svoji vôňu aj ukľudňujúce vlastnosti. Na aromatické aj masážne použitie.

 

Kasia - Škorica čínska má mnoho protinfekčných vlastností a je súčasťou cestovateľskej a domácej lekárničky. Má korenenú, typicky škoricovú vôňu. Prírodný éterický olej Škorica sa pre svoje regeneračné a čistiace účinky používal už v starovekej Číne. Čistí a povzbudzuje. Zahrieva a prekrvuje organizmus. Vhodný pri bolestivej menštruácii, zápale močového mechúra a iných gynekologických a močových problémoch. Pôsobí aj pri kašli s hlienami, pri prechladnutí a respiračných chorobách. Bojuje proti infekciám všetkých typov, vírusom, plesiam a parazitom. Stimuluje nervový systém, pôsobí antidepresívne. Upokojuje pri precitlivelosti a strachu. Prináša pozitívne myslenie a povzbudzuje sexuálnu túžbu. Používa sa do masážnych olejov určených vysoko zmyselným masážam. Škorica odpudzuje hmyz. Je veľmi silný a používa sa zriedený. Používať v malých dávkach a krátkodobo. Nepoužívať na hypersenzitívnu, poškodenú alebo chorú pokožku a pre deti do 5 rokov. 

Cassia – Essential Oil 15ml

 

Obsah: 15 ml


Čo by ste mali vedieť o esenciálnych olejoch dōTERRA:

ČO SÚ ESENCIÁLNE OLEJE?

Prírodné aromatické zložky z rastlín
Získavajú sa parnou destiláciou alebo lisovaním za studena
Sú účinné, bezpečné bez vedľajších účinkov

AKO SA POUŽÍVAJÚ?
Esenciálne oleje je možné používať tromi spôsobmi –  aromaticky, masážne alebo vnútorne.
Aromaticky
Tieto oleje niekedy nazývame aj aromatické (známa je metóda  aromaterapia), pripadne sa nazývajú aj éterické oleje. Tieto esenciálne oleje  je možné inhalovať (napr. rozotrieť kvapku oleja na rukách a priložiť obe ruky k nosu) alebo rozptýliť (napríklad kvapkou v odparovači na radiátore)  pričom:
–          Ovplyvňujú náladu
–          Otvárajú dýchacie cesty
–          Čistia prostredie (zabíjajú patogény zo vzduchu)

Masážne
Aplikujte priamo na kožu pre systemické alebo lokalizované účinky

Vnútorne
dōTERRA esenciálne oleje sú oleje Čistej certifikovanej terapeutickej triedy (CPTG) to znamená, že je možné ich použiť aj vnútorné a to:
–          V prázdnej kapsuli
–          Pod jazyk
–          V pohári vody, džúsu alebo mlieka
–          Na lyžičke s medom
 

Ďalšie užitočné informácie nájdete na www.hebivital.sk

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: