Zľava

Akciový balíček Doterra + Muzikoterapie v praxi

Výrobca: dōTERRA

Kód produktu: aDT3+1

Dostupnosť: Na objednávku

Cena: 127,43€ 121,00€


Balance - zmes pre duševnú rovnováhu

TerraShield® - repelentná zmes

Petal aromadifúzor

Muzikoterapie v praxi

Čo by ste mali vedieť o esenciálnych olejoch dōTERRA:

ČO SÚ ESENCIÁLNE OLEJE?
Prírodné aromatické zložky z rastlín
Získavajú sa parnou destiláciou alebo lisovaním za studena
Sú účinné, bezpečné bez vedľajších účinkov

AKO SA POUŽÍVAJÚ?
Esenciálne oleje je možné používať tromi spôsobmi –  aromaticky, masážne alebo vnútorne.
Aromaticky
Tieto oleje niekedy nazývame aj aromatické (známa je metóda  aromaterapia), pripadne sa nazývajú aj éterické oleje. Tieto esenciálne oleje  je možné inhalovať (napr. rozotrieť kvapku oleja na rukách a priložiť obe ruky k nosu) alebo rozptýliť (napríklad kvapkou v odparovači na radiátore)  pričom:
–          Ovplyvňujú náladu
–          Otvárajú dýchacie cesty
–          Čistia prostredie (zabíjajú patogény zo vzduchu)

Masážne
Aplikujte priamo na kožu pre systemické alebo lokalizované účinky

Vnútorne
dōTERRA esenciálne oleje sú oleje Čistej certifikovanej terapeutickej triedy (CPTG) to znamená, že je možné ich použiť aj vnútorne a to:
–          V prázdnej kapsuli
–          Pod jazyk
–          V pohári vody, džúsu alebo mlieka
–          Na lyžičke s medom

Ďalšie užitočné informácie nájdete na www.hebivital.sk

Balance - zmes pre duševnú rovnováhu

 

Každý pozná občas pocit nepokoja alebo úzkosti. Teplá drevitá vôňa Balance, doTERRA®’s grounding blend, vytvára pocit pokoja a pohody. Dokonale sme namiešali zmes z olejov: ihličie smreka, palisandra, kadidla a z kvetov vratiča a kamilky s frakcionovaným kokosovým olejom na vytvorenie príjemnej vône, ktorá podporuje pokoj a zmysel pre rovnováhu. Na aromatické a masážne použitie. Ako nosný olej odporúčame Kokosový esenciálny olej.

 

Balance – Grounding Blend  15ml

 

TerraShield® - repelentná zmes

 

Zmes proti komárom

TerraShield® je celoprírodný produkt z citrónu, eukalyptu, citronelly, lemongrassu a tiež 12 ďalších esenciálnych olejov terapeutickej triedy zmiešaných s čistým frakcionovaným kokosovým olejom. Primárnou funkciou esenciálnych olejov v rastlinách je chrániť ich proti hmyzu a iným predátorom. Na rozdiel od iných produktov, ktoré obsahujú syntetické a toxické chemikálie, TerraShield je prírodný spôsob, ako zvládnuť vystavenie sa bodavému hmyzu. Čerstvá, ľahká citrusová vôňa TerraShield úžasne občerstvuje a je bezpečná na použitie pre celú rodinu. Jedna aplikácia poskytuje pokrytie, ktoré trvá približne 6 hodín. Na masážne a aromatické použitie.
 

TerraShield - Repellent Blend 15 ml

 

Petal aromadifúzor

 

doTERRA Petal Diffuser je malý difuzér jednoduchý na používanie, ktorý prináša zdravie podporujúce účinky vám i vašej rodine. Robí relaxačnú hmlu a jemnú biele svetlo, čo je ideálne na nočné difúzovanie. Vďaka veľmi jemnej hmle, ktorá naplní až 30 metrov štvorcových, vám difuzér Petal 2.0 zaistí, že získate maximum z rozptýlenia doTERRA olejov CPTG (Certified Pure Tested Grade™ – certifikovaná čistá testovaná trieda). Difuzér Petal zlepšuje životnosť olejov vďaka nastaveniu na 2 a 6-hodinovej nepretržitej alebo 12-hodinovej prerušovanej prevádzke vrátane možnosti zapnúť alebo vypnúť nočné svetlo. Ako darček pre vašich najbližších alebo ako potešenie pre vás. Difuzér Petal je moderný a kompaktný a zaistí vám úplnú kontrolu nad spôsobom, akým rozptyľujete oleje vo vašom domove.

• 2, 4 a 12 hodinové nastavenia difúzora
• Možnosť vypnutia svetla
• Veľmi jemná hmla pokrýva až 30 m 
• Jednoduché a pohodlné použitie

 

Muzikoterapie v praxi

 

Autor                        Gerlichová Markéta
Dátum vydania:       16.11.2020
Katalógové číslo:     19078
ISBN:                       978-80-271-1791-8
Formát/strán:           167×240, 168 strán
Jazyk:                      Čeština

Kniha je určena všem zájemcům o obor muzikoterapie, tedy odborníkům i laikům. Kromě samotných muzikoterapeutů využijí poznatky z knihy jak lékaři a zdravotní sestry, tak především fyzioterapeuti, ergoterapeuti, logopedi i další terapeutické obory. Z oboru školství se mohou knihou inspirovat učitelé hudební výchovy, ale také speciální pedagogové či učitelé ZU a, také ti, kteří řeší se svými žáky obtížné výchovné problémy.

Specialisté z oboru sociální práce mohou poznatky z knihy využít při aktivizaci osob sociálně či zdravotně znevýhodněných. Publikace také může oslovit rodiče při výchově dětí, osoby v těžkých životních situacích či ty, jež chtějí na svém seberozvoji pracovat právě formou muzikoterapie.

Publikace srozumitelně představuje muzikoterapii z různých úhlů jejího užití v praxi. Jádrem knihy jsou konkrétní příběhy osob, které prošly muzikoterapií z různých důvodů, v nejrůznějším zdravotním stavu a životní situaci.

V jednotlivých kapitolách se dozvíme o využití muzikoterapie ve zdravotnictví (zejména v oblasti neurorehabilitace, dále fyzioterapie, ergoterapie, tréninku kognitivních funkcí, logopedii, ale i v paliativní péči). Další kapitoly jsou věnovány školství, sociální sféře, psychoterapii, péči o osoby se speciálními potřebami i speciální muzikoterapeutické metodě zvané Ikapus.

 

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: