Chrbtový ťah / Rebrina / Bradlá / Prsný tlak - KOMPAKT

Výrobca: Outdoor fitness Body works

Kód produktu: BW(ZK)08

Dostupnosť: Na objednávku

Cena: 2 890,00€

Dostupné možnosti

* Farba:

Séria KOMPAKT - cvičebné zariadenia,ktoré pozostávajú z troch alebo piatich najobľúbenejších vonkajších telocvičných zariadení. Boli vybrané optimálnym spôsobom, aby umožnili tréning rôznych svalových skupín. V porovnaní so sériami STANDARD, LUX cvičebné zariadenia KOMPAKT nevyžadujú veľké bezpečnostné zóny, čo šetrí priestor, a preto sú dokonale prispôsobené na doplnenie existujúcich fitness parkov, workoutových ihrísk a detských ihrísk.

Kombinácia zariadení BW(E)02-1, BW(E)25-1,  BW(E)13-1, BW(E)01-1.

Chrbtový ťah: Posilňovanie v sedacej polohe, zariadenie jednostranné. Vyrába sa aj vo variácii obojstranné.

Kategória zariadenia: Budovanie svalov.

Vlastnosti a funkcie: Posilňuje a rozvíja svaly hornej časti chrbta, svaly ramien a paží. Podporuje činnosť srdca a plúc.

Inštrukcia cvičenia: Posaďte sa pohodlne na sedadle. Obe ruky položte na madlá a súčasne pritiahnite ruky k hrudníku. Vydržte nejakú dobu, vráťte sa do východiskovej polohy. Cvičenie opakujte.

Úroveň obtiažnosti cvičenia: stredné alebo ťažké 


Rebrina: Posilňovanie v stojacej polohe, 1 stanovisko.

Kategória zariadenia: Budovanie svalov.

Vlastnosti a funkcie: Aktivuje svaly horných končatín, svaly brucha.  

Inštrukcia cvičenia: Variant 1: Vyťahovanie nôh: Chyťte sa rukami chrbtom k zariadeniu. Vystreté nohy zdvihnite tak, aby s trupom vytvárali pravý uhol. Vydržte chvíľu. Nohy uvoľnite.Cvičenie opakujte. 

                               Variant 2: Chyťte sa držadiel oboma rukami. Vytiahnite telo tak, aby ste zdvihli bradu nad ruky. Pomaly klesajte. Cvičenie opakujte.  

Úroveň obtiažnosti cvičenia: ťažké

Rozmery zariadenia: 980 x 780 x 2 150 mm

Poznámky: Cvičenie vlastnou váhou


Bradlá: Posilňovanie v stojacej polohe, jednostranné. Vyrába sa aj vo variácii obojstranné. 

Kategória zariadenia: Budovanie svalov. 

Vlastnosti a funkcie:  Posilňuje dolné brušné svaly a svaly paží

Inštrukcia cvičenia: Variant 1: Vyťahovanie nôh: Oprite sa rukami chrbtom k zariadeniu. Nohy pritiahnite k bruchu tak, aby vznikom pravý uhol. Vydržte chvíľu. Nohy uvoľnite a postavte sa. Cvičenie opakujte.

                              Variant 2: Kľuky: Oprite sa rukami o zadiadenie, vytlačte sa hore, ruky si vystreté. Pomaly sa spúšťajte dole a vytláčajte hore. Cvičenie opakujte.

Úroveň obtiažnosti cvičenia: stredné až ťažké

Rozmery zariadenia: 520 x 980 x 1 700 mm

Poznámky: Cvičenie vlastnou váhou


Prsný tlak: Posilňovanie v sedacej polohe, zariadenie jednostranné. Vyrába sa aj vo variácii obojstranné.

Kategória zariadenia: Budovanie svalov.

Vlastnosti a funkcie: Posilňuje a rozvíja svaly hrudníka, chrbta, ramien a paží. Podporuje činnosť srdca a pľúc.

Inštrukcia cvičenia: Posaďte sa pohodlne na sedadle. Obe ruky položte na madlá (horizontálne alebo vertikálne) a súčasne vyrovnajte ruky. Vydržte nejakú dobu, vráťte sa do východiskovej polohy. Cvičenie opakujte.

Úroveň obtiažnosti cvičenia: stredné alebo ťažké 

Rozmery zariadenia: 1 020 x 830 x 2 080 mm

Poznámky: Cvičenie vlastnou váhou


Naše zariadenia sú navrhnuté tak, aby ich mohli bezpečne používať deti vo veku od 14 rokov, mladí ľudia i staršie osoby. Maximálna hmotnosť cvičenca je 120 kg. Sú vhodné pre skúsených nadšencov fyzickej aktivity, rovnako ako ľudí, ktorí nikdy nemali kontakt s cvičebnými strojmi, ktoré sa nachádzajú v tradičných telocvičniach. Používanie zariadenia je príjemné, efektívne a nepredstavuje riziko zranenia. 

Zariadenie:  Zariadenie je vyrobené z ocele a ošetrené epoxidovou práškovou farbou, ktorá je ideálna pre vonkajšie použitie - odolná voči UV žiareniu, vode, nízkym a vysokým teplotách. Náter je odolný voči mechanickému poškodeniu a nečistotám. Je úplne bezpečný pre životné prostredie. Zariadenia sú k dispozícii v rôznych farebných variantoch (podľa RAL), v lesku. Dodávame v dvoch štandardných kombináciách farieb: zelená (RAL 6005) / béžová (RAL 1019) a žltá (RAL 1021) / červená (RAL 3020). Farebné prevedenie je možné meniť za príplatok 5% k cene produktu. 

Inštalácia: Montáž je vykonaná pomocou betónových základov, ktoré sú aspoň 30 cm pod povrchom v súlade s STN EN 1176-1 : 2009. Montáž je súčasťou dodávky a je zdarma.

Normy: Zariadenie je vyrobené na základe STN ISO 20957 a STN EN 1176. 

Záruka: Štandardná záruka je 24 mesiacov na zariadenie a montáž.

Doba dodania: 4 týždne, o možnom termíne realizácie informujeme zákazníka. 

Cena dopravy je stanovená na 100 €, môže sa meniť v závislosti od výšky objednávky. Každý zákazník bude informovaný individuálne. 

Technické informácie na stiahnutie


 

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: