AB Mat - podložka chrbta

Výrobca: Katsudo

Kód produktu: KAT1600-3

Dostupnosť: Na externom sklade

Cena: 14,90€

AB Mat, podložka chrbta 38x31x7 cm

Cvičíte často brušné svalstvo? Ak robíte brušáky, skracovačky, metronómy, potom viete, ako vás nepríjemne bolia bedrá, keď odlepujete chrbát od zeme. Abmat je podložka pre cvičenie brušných svalov, ktorá má tejto bolesti zabrániť. 

Ak chceme vyťažiť čo najviac, z cičenia sed-ľah je nutné aby naše telo vykonávalo plný rozsah pohybu. To znamená ísť z pozície s maximálnou dĺžkou, do pozície s minimálnou dĺžkou svalov. Práve toto nám umožňuje podložka, ak ju umiestnime pod bedrovú časť chrbtice vyššou časťou smerom k zadku, môžu brušné svaly pri sed-ľahu vykonávať plný rozsah pohybu. Podložka AB Mat umožňuje predĺženie v oblasti bedrovej chrbtice a tým maximálne pretiahnutie a kontrakciu brušných svalov. Podložka poskytuje stálu oporu chrbta v správnej pozícii aj pri ostatných cvikoch a umožňuje tak úplné sústredenie cvičenca na cvičenie namiesto neustálej kontroly a stabilizácie tela.

 

Popis:

- posilnenie šikmých a priamych brušných svalov
- dovoľuje plný rozsah pohybu pri cvičení brušného svalstva
- dokonale spracovaná pena potiahnutá antibakteriálnou koženkou
- spodná časť abmatu je z protišmykového materiálu, takže podložka nekĺže po podlahe a drží na svojom mieste
- ľahko sa čistí, ľahko sa prenáša a je antibakteriálny, Abmat je vyrobený z kvalitného materiálu a je ľahko umývateľný.

Hmotnosť: 1,9 kg

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: - +

Opište kód z obrázku: